Popularna na całym świecie gra w karty poker dla Polaków

  Posted in POKER on

  by Komentator

  , ,

Uczciwy Poker dla Polaków należy do najbardziej fascynujących gier hazardowych. Nie bez powodu nazywany jest królem kasyna. Obok takich gier jak chociażby ruletka czy blackjack stanowi nieodzowny element świata hazardu.

Jak wygrać w pokera?

  Posted in POKER on

  by Komentator

  , , , ,

Odpowiedź wydaje się banalnie prosta. Należy przede wszystkim grać, często i dużo. To ważne, ponieważ najlepsi pokerzyści spędzają całe lata na doskonaleniu w sobie umiejętności gry. W grze poker, oprócz znajomości zasad, należy też umieć się odpowiednio zachowywać przy stole.

Zasady w grze poker po polsku czyli potrzebne do gry reguły

  Posted in POKER on

  by Komentator

  , , ,

Materialne korzyści z gry można osiągnąć jedynie wówczas, gdy rozumie się istotę gry czyli zasady pokera i reguły w kasyno. Uczciwy Poker po polsku to gra, która wymaga od swoich graczy umiejętności i doświadczenia. Nie jest to gra opierająca się na ślepym szczęściu. Bezpieczny Poker po polsku jest grą, w której trzeba myśleć podczas całej …

„Gra oszustów”, czyli krótko o historii pokera

  Posted in POKER on

  by Komentator

Pierwsza pisemna wzmianka na temat gry poker pojawiła się w roku 1864 w Ameryce. Jako pierwszy wspomniał o pokerze jego odkrywca, pisarz Jonathan Green. Gra, którą odkrył Green, tylko po części przypomina dzisiejszego pokera. Zasady pokera sa bardzo proste.

stat4u